Ergoterapeut Tereziny lázně Dubí a.s.

 Tereziny Lázně Dubí a.s. hledají nové spolupracovníky na pozici:

ERGOTERAPEUT

Požadujeme:

- vzdělání v oboru ergoterapie (VŠ, ÚSO)

- aktivní, klientsky orientovaný přístup, respektování lidské důstojnosti u všech našich klientů

- základní znalost AJ

- profesionalitu, pracovitost, samostatnost, spolehlivost a ochotu

Náplň práce:

- individuální a skupinová ergoterapie dle indikace lékaře, vedení jednoduché dokumentace

-ergoterapeutické intervence dle vlastního profesionálního úsudku

Nabízíme:

- nástup možný ihned

- pracovní poměr na plný úvazek (v případě zájmu lze sjednat i částečný úvazek)

- pracovní dobu v jednosměnném provozu (ranní provoz)

- možnost ubytování (dva měsíce zdarma)

- možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů – mzdový růst, mimořádné prémie, zaměstnanecké stravování, atd.

- stabilní zaměstnaní a zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí

Nástupní mzda:

- 17.500,- Kč až 20.000,- Kč, dále příplatky dle zákoníku práce

Nabídky prosím směřujte na kontakt:

- Bc. Martina Belejová

- e-mail: belejova@laznedubi.cz,

- tel. 725 124 579